מטענים 22KV לרכבים

תוכן עניינים

איזו עמדת טעינה לרכב פרטי היא המהירה בישראל?

עמדות הטעינה לרכבים חשמליים מתחלקות ל-2 סוגי עמדות עיקריים – עמדות מטענים 22KV לרכבים ועמדות מטענים 11KV. עמדות 22KV הן עמדות המחוברות ללוח חשמל תלת פאזי, הנחשב לנפוץ במבנים עסקיים ומסחריים. לוח חשמל תלת פאזי יכול לספק אנרגיית חשמל חזקה יותר מלוח חשמל חד פאזי ולכן עמדת 22KV במקרה זה תהיה גם יעילה יותר מבחינת טעינת הרכב החשמלי שלכם. אם אתם מעוניינים להטעין את הרכב החשמלי שלכם מהר ככל הניתן ובהתאם לתקן הנדרש, עמדות טעינה 22KV הן הפתרון האידיאלי עבורכם.

מטענים 22KV לרכב בהתאם לדגם

לפני שאתם מזמינים התקנה של מטען לרכב החשמלי שלכם, כדאי שתדעו כי לא כל עמדת טעינה תתאים לרכב שלכם ויש לבדוק איזו עמדת טעינה מתאימה לסוג הרכב. ההמלצה היא לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בתחום ההתקנה של מטענים 22KV לרכב, על מנת שתוכל להתאים לכם בדיוק את עמדת הטעינה לסוג הרכב שלכם. דבר ראשון שהחברה תבצע היא בדיקת לוח החשמל של הבית על ידי חשמלאי מוסמך. החשמלאי יבדוק האם מדובר על לוח חשמל חד פאזי או לוח חשמל תלת פאזי. בכדי להתקין מטען 22KV לוח החשמל שלכם בבית צריך להיות תלת פאזי. טיפול בלוח החשמל הוא הבסיס להתקנה נכונה, מקצועית המותאמת על פי החוק בישראל.

איפה אפשר להתקין מטען 22KV?

מטענים 22KV לרכבים ניתנים להתקנה בארץ על פי דרישות התקן הישראלי. דרישות התקן כוללות בין היתר התקנה של עמדת טעינה על משטח ישר ויציב בלבד עם הספק מקסימלי של 22KV. על מנת שהתקנת עמדת הטעינה של הרכב החשמלי שלכם תתבצע בצורה מקצועית ובהתאם לחוק, אנחנו בחברת EV Charger מציעים לכם מעטפת שירותים מקצועית שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר. החברה שלנו מייבאת לישראל עמדות טעינה איכותיות העומדות בכל התקנות לשימוש ביתי והן עוברות בדיקות איכות לפני כל התקנה. בנוסף לכך, אנחנו מספקים שירות התקנה של עמדות טעינה בהתאם לסוג ודגם הרכב במחירים נוחים והוגנים במיוחד.

מה המחיר להתקנת מטענים 22KV לרכבים?

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת להתקנה של מטענים 22KV לרכבים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו בחברת EV Charger מזמינים אתכם להצטרף למאות הלקוחות שלנו שכבר התקינו עמדת טעינה איכותית לרכב.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.