מטען לDS3 קרוסבק

תוכן עניינים

מתכננים לקנות קרוסבק DS3 ואין לכם עמדת טעינה? יש לנו פתרון בשבילכם!

חברות פיג’ו וסיטרואן יצרו את המותג DS הנחשב לאחד ממותגי היוקרה הפופולריים של רכבי הפנאי. מדובר על רכב במפרט יוקרתי עם אבזור איכותי במיוחד המאפשר חווית נהיגה מושלמת בכל נסיעה. הרכב בדגם DS3 הוא חשמלי וההמלצה היא להטעין אותו על ידי עמדת טעינה ביתית. באמצעות מטען לDS3 קרוסבק תוכלו להטעין את הרכב בכל רגע נתון כאשר הוא בחניה של הבית ובדרך זו להשאיר אותו תמיד מוכן לנסיעה.

מהי הדרך הטובה ביותר להטעין קרוסבק DS3?

הרכב שלכם יכול לספק לכם טווח נסיעה גדול של כ-260 ק”מ בכל טעינה. אם אתם מחברים אותו לעמדת טעינה ציבורית מהירה, תוכלו לטעון 80 אחוזים מהסוללה תוך 25 דקות בלבד. עם זאת, זוהי האופציה הפחות מומלצת לשימוש יום יומי. ההטענה המהירה בעמדות המותאמות לקרוסבק עובדת על הספק של 100KW, לעומת 11KW או 22KW בטעינה ביתית ויש סיבה לכך. טעינת סוללת הרכב שלכם באופן קבוע עם הספק של 100KW יפחית את חיי הסוללה של הרכב ולכן עדיף שתהיה לכם את האופציה להטעין את הרכב בבית, גם אם הטעינה נמשכת זמן ארוך יותר מהטעינה המהירה בעמדות הציבוריות.

3 סוגי טעינה לרכב קרוסבק

ישנם 3 סוגים עיקריים של טעינה לרכב שלכם. סוג ראשון מתבצע באמצעות שימוש בשקע החשמלי בבית והוא נחשב לרמה 1 של טעינה. טעינה זו אינה מומלצת מבחינת חיסכון באנרגיה ובכדי להטעין את כל הסוללה באופן מלא, יש לחבר את הרכב לעמדת הטעינה 24 שעות רצוף. ברמה 2 של טעינה עם מטען לDS3 קרוסבק, הטעינה לוקחת בין 4 ל-6 שעות ונחשבת גם לחסכונית יותר. רמה 3 של הטעינה היא הטעינה המהירה בעמדות הציבוריות, אך כפי שהסברנו היא עלולה להפחית מחיי הסוללה לטווח הארוך. אם כן, הדרך הטובה ביותר להטעין את רכב ה-DS3 שלכם היא באמצעות טעינה ברמה 2 – עמדת טעינה ביתית המותאמת לסוג הרכב.

איפה מזמינים מטען לDS3 קרוסבק?

להזמנה של מטען לDS3 קרוסבק לטעינה ברמה 2 המומלצת ביותר, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת EV Charger נתקין עבורכם עמדת טעינה ביתית באיכות מעולה, שתשרת אתכם באופן חסכוני לשנים רבות קדימה.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.