מטען לפיאט 500

תוכן עניינים

קניתם פיאט 500 חשמלית? מעוניינים בעמדת טעינה ביתית?

אחד הרכבים האהובים בישראל הוא הדגם המחודש של הרכב הקלאסי פיאט 500. הדגם המחודש מושך את העין ונחשב לאחד הפופולריים בישראל בקרב נהגים צעירים. היום אפשר למצוא את הפיאט 500 עם מנוע חשמלי חסכוני במיוחד אשר יכול לחסוך לכם אלפי שקלים בכל שנה בתשלום על בנזין. באמצעות מטען לפיאט 500 ביתי, תוכלו להטעין את הרכב שלכם מתי שתרצו בזמן שהוא בחניה הביתית. עמדת הטעינה הדרושה לכם מבוססת על הספק של 22KW והיא מתחברת ללוח חשמל תלת פאזי. את הטיפול בכל נושא הטעינה תוכלו לנהל דרך אפליקציה מתקדמת המתחברת לעמדת הטעינה שלכם.

איך מתקינים את עמדת הטעינה לפיאט 500?

את עמדת הטעינה לרכב החשמלי שלכם אסור לכם להתקין באופן עצמאי. רק חשמלאי מוסמך רשאי להתקין את עמדת הטעינה לרכבים חשמליים, בהתאם לסוג העמדה כפי שסגרתם איתו מראש. יחד עם עמדת הטעינה, אתם תקבלו כבל טעינה של לפחות 6 מטר בהתאם למרחק בין הרכב לנקודת הטעינה. עמדת טעינה של פיאט 500 החשמלית עומדת בתקן האירופאי המחמיר CE עם טווח נסיעה של סוללה מלאה עד 230 ק”מ. בכדי שהחשמלאי יוכל להתקין את עמדת הטעינה בבית שלכם, לוח החשמל שלכם צריך להיות תלת פאזי. במידה ולוח החשמל הוא חד פאזי, המתקין יחבר את לוח החשמל לתלת פאזי לפני התקנת עמדת הטעינה, מה שיאריך את הזמן הכללי להתקנה.

ייבוא, שיווק והתקנת עמדות טעינת רכבים חשמליים

אם אתם מעוניינים להתקין מטען לפיאט 500 שלכם, אתם צריכים חברה מקצועית להתקנה של עמדת טעינה המותאמת לרכב שלכם. דרך חברה יבואנית, תוכלו להגיע לעמדות הטעינה הטובות ביותר לרכבי פיאט 500 במחיר שלא תמצאו באף מקום אחר. אנחנו בחברת EV Charger נספק לכם עמדת טעינה במפרט גבוה עם חיבור לאפליקציה המאפשרת לכם לנהל את טעינת הרכב מכל מקום ובכל זמן. מלבד שירותי ייבוא של עמדות טעינה, החברה שלנו מספקת גם שירותי התקנה של כל סוגי עמדות הטעינה, מה שיחסוך לכם את הצורך בלחפש מספר ספקים במקביל ובתי עסק

בכדי שתוכלו לקבל שירות התקנה מלא.

מה העלות של מטען לפיאט 500?

עלות מטען לפיאט 500 תלויה במידה רבה בדגם הרכב שלכם ובסוג עמדת הטעינה. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת למפרט הרצוי לכם, אנחנו בחברת EV Charger נספק לכם את המענה המתאים ביותר במחיר נוח והוגן במיוחד.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.