מטען למרצדס EQS

תוכן עניינים

החלטתם לקנות מרצדס חשמלי EQS? זה הזמן להתקין עמדת טעינה!

אם החלטתם לרכוש את רכב המרצדס החשמלי מדגם EQS, תדעו שבחרתם באחד הרכבים העוצמתיים הקיימים היום בדגמים החשמליים. מדובר כאן על רכב חשמלי עם טווח נסיעה גדול מאוד וטכנולוגיה מתקדמת המספקת חווית נהיגה מושלמת בכל נסיעה. בכדי שתוכלו להנות מהרכב החדש שלכם בכל פעם שאתם מחנים את הרכב בבית, מומלץ שתהיה לכם עמדת טעינה עם מטען למרצדס EQS. עמדת הטעינה צריכה להיות תואמת לסוג ודגם הרכב וההתקנה מתבצעת רק על ידי חשמלאים מוסמכים.

עמדות טעינה לרכבי EQS דגם 450 ו-580

רכבי EQS של המותג מרצדס מגיעים כפי שאתם וודאי יודעים ב-2 דגמים – דגם 450 ודגם 580. עמדות הטעינה של שניהם דומות והן צריכות להיות מחוברות ללוח חשמל תלת פאזי. משך הטעינה בשניהם הוא 11 שעות ו-45 דקות, מה שמביא לכך שהסוללה מספיקה לנסיעות ארוכות עם טווח נסיעה עצום של בין 610 ל-640 ק”מ תלוי בסוג הדגם. עמדת הטעינה חייבת להיות מותאמת במדויק לדגם וסוג הרכב שלכם, על מנת לשמור על חיי הסוללה לטווח הארוך. ההמלצה היא להטעין את הרכב בעיקר בעמדת הטעינה הביתית ולא בעמדה ציבורית על מנת לשמור על הסוללה מבלי להפעיל עליה מתח חשמל גבוה מדי.

איך מתקינים עמדת טעינה למרצדס?

התקנה של מטען למרצדס EQS מ-2 הדגמים שציינו צריכה להתבצע אך ורק על ידי חשמלאים מוסמכים ואם אתם רוצים לשלם פחות על מחיר עמדת הטעינה, ההמלצה היא להזמין את השירות רק מחברה יבואנית. אם החלטתם להתקין עמדת טעינה מתקדמת בחניה שלכם, אנחנו בחברת EV Charger נספק לכם את השירות הטוב ביותר למלאכת ההתקנה, כולל אספקת העמדה עצמה מייבוא ישיר של החברה שלנו. השירות שלנו בנוי למעשה ממעטפת של שירותים המתחיל עם ייבוא של עמדת הטעינה הנדרשת לכם והתקנה של העמדה בחניית הבית שלכם על ידי חשמלאי מוסמך.

מה המחיר של מטען למרצדס EQS?

בכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת להתקנה של מטען למרצדס EQS, צרו איתנו קשר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו לקבל כבר היום הצעת מחיר לשירות התקנה מקצועי. אנחנו בחברת EV Charger מובילים את שירותי ההתקנה לעמדות טעינה בארץ ויכולים לספק לכם כל סוג של עמדת טעינה הנדרשת לכם.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.