מטען למקסוס יוניק 5

תוכן עניינים

איך מטעינים מקסוס יוניק 5 מהבית?

רכב מקסוס יוניק 5 נחשב לאחד מהמיני וואנים החשמליים המובילים כיום והוא מגיע עם 7 מקומות ומבחינת המבנה שלו הוא נחשב ליחיד מסוגו בישראל. אם אתם מתכוונים לקנות רכב מקסוס או שכבר קניתם רכב מקסוס מדגם יוניק 5, זה הזמן להתקין עמדת טעינה בחניה של הבית. הטענת סוללת הרכב שלכם דרך עמדת טעינה בבית היא מומלצת ביותר ונחשבת לפתרון חסכוני ויעיל השומר על הסוללה שלכם לטווח הארוך. באמצעות מטען למקסוס יוניק 5, אתם יכולים להטעין את הרכב בכל זמן נתון ולהנות מסוללה מלאה ורכב מוכן לנסיעה.

איזה חיבור חשמלי צריך לטעינת מקסוס?

כל עמדת טעינה ביתית לרכבים חשמליים מחוברת ללוח חשמל, כאשר יש 2 סוגי לוחות חשמל הרלוונטיים במקרה זה – לוח חשמל חד פאזי ולוח חשמל תלת פאזי. לוח חשמל חד פאזי הוא לוח החשמל הסטנדרטי והבסיסי של בתי מגורים ולכן ברוב המקרים כאשר מגיעים להתקין עמדת טעינה לרכבים חשמליים, המתקינים ימצאו לוח חשמל חד פאזי בבית. במידה ועמדת הטעינה פועלת על לוח חשמל תלת פאזי, יש צורך בשינוי של לוח החשמל שלכם במידה והוא חד פאזי. לרכב שלכם אין צורך להחליף לוח החשמל מכיוון שעמדת הטעינה של מקסוס יוניק 5 היא עמדת טעינה חד פאזית, מה שמקצר את תהליך התקנת עמדת הטעינה בחניה שלכם.

מה סוג השקע וטווח הנסיעה?

שקע מטען למקסוס יוניק 5 הינו שקע Type 2 וטווח הנסיעה של הרכב לאחר טעינה מלאה הוא 260 ק”מ. התקנת עמדת הטעינה יכולה להתבצע הן בבית צמוד קרקע והן בבניין דירות משותף, אך החניה שבה מותקנת העמדה חייבת להיות שייכת לדירה, אלא אם יש אפשרות לחנות ברחוב ולחבר כבל בצורה אחרת. אם אתם מתלבטים האם להתקין עמדת טעינה לרכב המקסוס יוניק 5 שלכם, אנחנו בחברת EV Charger נעזור לכם בהחלטה ונתאים לכם את עמדת הטעינה במדויק לצרכים שלכם ולמבנה של החניה.

הזמנת שירות התקנה של מטען למקסוס יוניק 5

להזמנה של שירות התקנת מטען למקסוס יוניק 5 בחניית הבית שלכם, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו בחברת EV Charger נתאם עבורכם פגישה עם הצוות שלנו בחניה שלכם כבר לימים הקרובים.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.