מטען לטסלה מודל X

עמדת טעינה לחניון
תוכן עניינים

מעוניינים להתקין עמדת טעינה לטסלה X? אתם במקום הנכון!

רכב טסלה מודל X הוא אחד הרכבים המתקדמים ביותר של החברה והוא נחשב לרכב קרוסאובר מהמובילים כיום בישראל. מערכות ההנעה של מודל X מבוססות על העברה ייחודית של כוח הסוללה במטרה לשפר ביצועים בכל נסיעה. בכדי שתוכלו להנות מרכב הטסלה שלכם עם סוללה מוכנה לנסיעה, מומלץ שתהיה לכם עמדה עם מטען לטסלה מודל X בחנייה של הבית. לעמדת הטעינה הביתית יש יתרונות רבים לרכבי טסלה ובמאמר הבא נפרט עליהם.

למה מומלץ לבצע הטענה ביתית לרכב?

בין האופציות הקיימות היום להטענת רכב, אפשר למצוא את עמדות הטעינה הציבוריות הנחשבות גם למהירות במיוחד ואת עמדות הטעינה הביתיות עליהן נרחיב במאמר זה. למרות שעמדות הטעינה הציבוריות מהירות יותר מהביתיות (כ-30 דק’ בלבד להטענה של 80% מהסוללה), הן לא מומלצות לשימוש בתדירות גבוהה מכיוון שמדובר על שימוש בהספק חשמל גבוה במיוחד, מה שעלול להקטין את חיי הסוללה של הרכב שלכם בטווח הארוך. באמצעות הטענה ביתית, נשמר האיזון בין ההספק של מערכת הטעינה לבין הדרישות של יצרן הרכב ולמרות שהטעינה אורכת יותר זמן, שיטת ההטענה הזו היא טובה יותר עבור הסוללה.

מי יכול להתקין עמדת טעינה?

עמדה עם מטען לטסלה מודל X יכול להתקין עבורכם רק חשמלאי מוסמך ולכן לכם אסור לבצע את ההתקנה באופן עצמאי. את המטען מתקינים בהתאם לסוג לוח החשמל הקיים בבית או בדירה שלכם, כאשר לוח חשמל חד פאזי יאפשר לכם להזמין התקנה של עמדת טעינה עם הספק של 11KW, ולוח חשמל תלת פאזי יאפשר לכם להזמין התקנת עמדה עם הספק של 22KW, מה שמגביר את מהירות ההטענה. אם אתם מעוניינים בהתקנה של עמדת טעינה איכותית ואמינה, אנחנו בחברת EV Charger מציעים לכם את עמדות הטעינה האיכותיות שלנו המיובאות לישראל ממפעלי הייצור הגדולים בעלם בתחום.

כמה עולה מטען לטסלה מודל X?

המחיר של מטען לטסלה מודל X נקבע על פי ההספק שלו ויש לכם אפשרות להזמין את המטען עם ההספק הרצוי לכם בהתאם לתקציב שקבעתם מראש. אנחנו בחברת EV Charger מביאים אליכם את שיא הטכנולוגיה של עמדות הטעינה לרכבים חשמליים ונשמח לסייע לכם בהתקנה של עמדת טעינה עם צוות החשמלאים המנוסה והמקצועי שלנו.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.