מטען לטסלה מודל S

תוכן עניינים

קניתם טסלה מודל S? זה הזמן להתקין עמדת טעינה!

עמדת טעינה לרכבי טסלה היא הפתרון המושלם לשימוש חסכוני ברכב שלכם לטווח הארוך. באמצעות מטען לטסלה מודל S ביתי, אתם יכולים לשמור על הרכב שלכם בטעינה מלאה כל זמן שהוא נמצא בחניה. ההמלצה היא לא להטעין את הרכב שלכם עם שקע טעינה רגיל אלא באמצעות עמדת טעינה המתאימה את מתח הזרם לרכב. מודל S הוא הדגם השני של המותג טסלה ונחשב למודל פופולרי במיוחד ולכן ניתן למצוא מגוון עמדות טעינה מתקדמות המתאימות לדגם זה.

איזו עמדת טעינה מתאימה למודל S?

עמדת הטעינה המתאימה למודל S של המותג טסלה היא עמדת טעינה בעלת חיבור Type 2 המיועדת לחיבור ללוח חשמל תלת פאזי. כלומר, לוח החשמל בבית שלכם צריך להיות תלת פאזי בכדי להתקין את עמדת הטעינה ואם לוח החשמל שלכם הוא חד פאזי, תצטרכו להגדיל את הספק לוח החשמל שלכם. שינוי לוח החשמל לתלת פאזי והתקנת עמדת הטעינה מתבצעים רק על ידי חשמלאים מוסמכים ולכן לא ניתן לעשות זאת באופן עצמאי אם לא עברתם הכשרה כחשמלאים בפועל.

למה להתקין עמדת טעינה ביתית?

התקנה של מטען לטסלה מודל S מגיע עם מספר יתרונות מרכזיים אשר עולים על אפשרויות הטעינה המוצעות לכם כיום בחוץ. טעינה ביתית דבר ראשון עוזרת לשמור על חיי הסוללה של הרכב לטווח הארוך מכיוון שמדובר על טעינה בעמדת AC מאוזנת, לעומת טעינה מהירה בשיטת DC שיכולה לקצר את החיים של הסוללה של הרכב בטווח הארוך. בנוסף לכך, כאשר יש לכם עמדת טעינה ביתית, אתם יכולים לדעת בוודאות שתקומו בבוקר וסוללת הרכב שלכם תהיה מלאה והרכב יהיה מוכן לנסיעה. אם אתם מעוניינים להתקין עמדת טעינה לרכב טסלה מודל S, אנחנו בחברת EV Charger הכתובת שלכם. אנחנו מייבאים לישראל את עמדות הטעינה המתקדמות ביותר הקיימות היום ויש לנו צוות חשמלאים מיומן ומנוסה המבצע את מלאכת התקנת העמדות, בהתאמה מושלמת לסוג ודגם הרכב.

איך מזמינים התקנת מטען לטסלה מודל S?

בכדי להזמין שירותי התקנת מטען לטסלה מודל S, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר, או לחילופין להשאיר את הפרטים האישיים שלכם בטופס מילוי הפרטים בתחתית הדף ואנחנו בחברת EV Charger נחזור אליכם בהקדם בשיחת טלפון.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.