מטען לאיוניק 5

תוכן עניינים

רכשתם רכב יונדאי חשמלי או מתכננים לרכוש בקרוב? צריכים עמדת טעינה?

רכבים חשמליים מגיעים עם יתרון אחד משמעותי לעומת רכבי בנזין או סולר – הטענת הרכב זולה הרבה יותר מתדלוק וחוסכת לכם בטווח הארוך בהוצאה על אחזקת הרכב. היום עמדות הטעינה הביתיות הן מהירות וחזקות יותר ומאפשרות לכם להטעין את הרכב בשקט בכל זמן שהרכב נמצא בחניה בבית. אם יש לכם רכב יונדאי איוניק IONIQ דגם 5 או 6, תוכלו להזמין שירות התקנה לעמדת טעינה המותאמת במדויק לסוג הרכב שלכם. התקנה של מטען לאיוניק 5 או 6 מתבצעת רק על ידי חשמלאי מוסמך והיא רלוונטית הן לבעלי חניה בבניין משותף והן לבעלי חניה בבית צמוד קרקע.

איזה מטען לאיוניק 6 נחשב למטען תקני?

מטען לאיוניק 6 הנחשב לסטנדרט ועומד בתקנות הנדרשות הוא מטען תלת פאזי המגיע עם חיבור מסוג Type 2. בכדי להבין למה צריך עמדת טעינה תלת פאזית, נסביר אילו סוגים יש. עמדות טעינה לרכבים חשמליים מגיעות ב-2 סוגים עיקריים – עמדות חד פאזיות ועמדות תלת פאזיות. ההגדרה של חד פאזי או תלת פאזי תלויה בלוח החשמל שלכם בבית, כאשר ברוב הבתים למגורים לוח החשמל הוא חד פאזי. עמדת טעינה תלת פאזית היא מהירה יותר בצורה משמעותית מחד פאזית ואם לוח החשמל שלכם הוא חד פאזי, אז במקרה הזה יהיה צורך לחבר את לוח החשמל שלכם בבית לתלת פאזי על מנת להתקין את עמדת הטעינה לרכב.

מה ההבדלים בטעינת חד פאזי לתלת פאזי?

אם גם אתם מחפשים פתרון מהיר ויעיל יותר לטעינת הרכב שלכם בבית, עמדת טעינה תלת פאזית היא הפתרון שלכם. מטען לאיוניק 5 חד פאזי יטעין את הרכב שלכם תוך 10-19 שעות, לעומת מטען תלת פאזי שיעשה זאת תוך 5 עד 7 שעות בלבד. עמדה תלת פאזית תאפשר לכם להטעין את הרכב למצב מלא תוך פחות מחצי יום. אם אתם מעוניינים להתקין עמדת טעינה איכותית בחניה בבית שלכם, אנחנו בחברת EV Charger נעשה זאת בשבילכם עם עמדות הטעינה המתקדמות ביותר הקיימות היום. אנחנו מספקים לכם מעטפת שירותים מלאה הכוללת את כל מה שאתם צריכים בכדי להטעין את הרכב בבית.

הזמנת שירות להתקנת מטען לאיוניק 5

קיבלתם החלטה להזמין שירות התקנת מטען לאיוניק 5 או 6? לא יודעים איזו עמדת טעינה תתאים לכם? זה הזמן לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת EV Charger נתאם עבורכם פגישה בחניה שלכם כבר לימים הקרובים.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.