מטען לאאודי אי טרון

תוכן עניינים

קניתם רכב אאודי E-Tron? צריכים עמדת טעינה?

רכב אאודי אי טרון נחשב לרכב פנאי חשמלי מהמובילים כיום בישראל. היצרנית הגרמנית Audi פיתחה רכב חשמלי מתקדם בעל 2 מנועים חשמליים, המביאים את הרכב להאצה מהירה במיוחד עד ל-100 קמ”ש תוך כ-6 שניות בלבד. זהו רכב חזק ואמין המקבל גם ביקורות טובות ברשתות החברתיות ואם קניתם רכב אאודי אי טרון, תדעו שעשיתם עסקה טובה. בכדי שתוכלו להשתמש ביתרונות החסכוניות של רכב אאודי אי טרון, אתם צריכים שתהיה לכם עמדת טעינה ביתית. באמצעות התקנה של מטען לאאודי אי טרון בצמוד לחניית הבית, תוכלו להטעין את הרכב בכל זמן ולשמור על סוללה מלאה ורכב מוכן לנסיעה.

עמדות טעינה לאאודי לבית משותף ובית פרטי

עמדות הטעינה של המותג אאודי יכולות להיות מותקנות הן בבתים פרטיים והן בבנייני מגורים משותפים. כל מה שצריך הוא חניה השייכת לכם וקיר קרוב לחניית הרכב דרכו יהיה אפשר להעביר את כבל הטעינה. ישנן 2 שיטות טעינה לרכבי אאודי, בדומה לרכבים חשמליים רבים אחרים. שיטה אחת היא שיטת הטעינה בהספק של 11KW הדורשת לוח חשמל סטנדרטי חד פאזי. עמדת טעינה זו מיועדת לטעינה מלאה של כ-9 שעות. שיטה שנייה היא טעינה באמצעות חיבור 22KW הדורשת לוח חשמל תלת פאזי ונמשכת לזמן של כ- 4.5 שעות סך הכל. במידה ולוח החשמל בבית או בדירה שלכם הוא חד פאזי, יש צורך לחבר אותו לתלת פאזי וזאת המתקין של העמדה (חשמלאי מוסמך בהכשרתו) יוכל לעשות בשבילכם.

האם כדאי להטעין בעמדות ציבוריות?

מטען לאאודי אי טרון בעמדות ציבוריות הוא מהיר הרבה יותר מעמדה ביתית והוא יכול להביא את הסוללה שלכם למצב טעינה של 80 אחוז תוך חצי שעה בלבד. עם זאת, טעינה מסוג זה אינה מומלצת לטווח הארוך מכיוון שהיא מתבצעת בהספק גבוה של 150KW המקצר את חיי הסוללה שלכם. אם אתם רוצים להתקין עמדת טעינה איכותית ומתקדמת לרכב האאודי שלכם, אנחנו בחברת EV Charger נעשה את ההתקנה עבורכם עם צוות החשמלאים המנוסים והמיומנים שלנו.

מה המחיר של מטען לאאודי אי טרון?

אם אתם רוצים לדעת מה המחיר של עמדת מטען לאאודי אי טרון, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת EV Charger נספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד שלא תוכלו לסרב לה.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.