מטען חכם לרכב לבית פרטי

תוכן עניינים

מה זה מטען חכם לרכב ואיך מתקינים אותו?

מטענים חכמים לרכבים חשמליים הם מטענים המבוססים על עמדות טעינה פיזיות בשילוב עם חיבור לאפליקציה מתקדמת לתפעול הטעינה של הרכב. באמצעות מטען חכם לרכב לבית פרטי ניתן להטעין את הרכב בזמן המתאים לכם ולהיות מעודכנים לגבי מצב הסוללה של הרכב. היום אפשר למצוא מגוון רחב של עמדות טעינה חכמות, כאשר הן מחולקות ל-2 סוגים עיקריים – עמדות טעינה 11KW ועמדות טעינה 22KW. ההבדל ביניהן בא לידי ביטוי בזמן הטעינה ובסוג לוח החשמל המחובר אליהן ועל כך נפרט בהמשך המאמר.

איזה מטען לרכבים לבית פרטי הוא מומלץ?

בכדי להבין איזה מטען לרכבים לבית פרטי הוא הכי מומלץ, נחזור רגע ל-2 סוגי עמדות הטעינה שצייינו בתחילת המאמר. עמדת טעינה 11KW היא עמדת טעינה המחוברת ללוח חשמל חד פאזי, המספק טעינה בזמן ממושך של כ-10 שעות, תלוי בסוג ודגם הרכב. עמדת טעינה 22KW היא עמדת טעינה המחוברת ללוח חשמל תלת פאזי ומשך זמן הטעינה הוא בדרך כלל 5 עד 6 שעות, תלוי בסוג ודגם הרכב שלכם. אם כן, אין עמדת טעינה מומלצת יותר אלא כל אחד יכול לבחור את עמדת הטעינה המתאימה ביותר בשבילו, בהתאם לתקציב שלו ולצרכים שלו מבחינת נסיעה עם הרכב ביום יום.

האם אפשר להתקין מטען חכם לבד?

אם אתם רוצים להתקין מטען חכם לרכב לבית פרטי, כדאי שתדעו כי אתם לא יכולים להתקין אותו לבד ללא הסמכה כחשמלאים. עמדת הטעינה לרכב חשמלי שונה מהתקנה של שקע רגיל ומדובר על עמדה מתקדמת המופעלת באמצעות תוכנת מחשב ומחוברת כאמור לאפליקציה. אם אתם מעוניינים להתקין מטען חכם לרכב החשמלי שלכם, אנחנו בחברת EV Charger מציעים לכם את שירות ההתקנה המקצועי ביותר, באמצעות הצוות המיומן שלנו המבצע מאות התקנות של עמדות טעינה בכל שנה למגוון רחב של רכבים חשמליים.

מטען חכם לרכב לבית פרטי – איך מזמינים התקנה?

הזמנת התקנה של מטען חכם לרכב לבית פרטי מתבצעת כאן באתר בצורה קלה ונוחה במיוחד ותוכלו לעשות זאת דרך מספר הטלפון שלנו המופיע באתר. אנחנו בחברת EV Charger מזמינים אתכם להצטרף לשיא הטכנולוגיה של עמדות הטעינה ולהנות מהאפשרות להטעין את סוללת הרכב שלכם מהבית בכל זמן המתאים לכם.

תוכן עניינים

מתכננים לעבור לרכב חשמלי?

לפני שאתם רצים להתקין עמדת טעינה בחנייה לרכב,
תעצרו לכמה דקות אצלנו ב– Easy Charge
וקבלו הצעת התקנה ייחודית לעמדת טעינה ביתית!

מעוניינים לדעת עוד ולהתקדם הלאה?

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו!

EASY CHARGE

Easy charge היא חברה צעירה, הנמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום עמדות טעינה
ומציעה שירות מקצועי הכולל אפליקציה לשליטה מלאה מרחוק על העמדה.